O Nas

" Venma" to firma świadcząca usługi produkcyjne dla branży z zakresu techniki grzewczej. Powstała w 2014r. i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją palników na pellet. Rozpoczęła swoje istnienie jako mały, przydomowy, jednoosobowy zakład produkujący jeden rodzaj palników. Obecnie produkuje kilkanaście modeli o różnych mocach i wielkościach z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb klientów.

W 2016r. siedziba firmy została przeniesiona do własnego zakładu zlokalizowanego na obszarze południowo-wschodniej części Polski w bliskim sąsiedztwie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Pustkowie, gdzie dysponuje własnym obiektem produkcyjno-biurowym. W lipcu 2018r. ruszyła kolejna rozbudowa zakładu. Nowa inwestycja to nie tylko lepsze warunki pracy ale również zwiększenie zatrudnienia. Obecnie zatrudnia kilkunastu specjalistów tworzących zespół projektowo-badawczy, będący ogromnym kapitałem firmy w którym podział obowiązków wiąże się z umiejętnym wykorzystaniem ich cech indywidualnych. Umiejętność zarządzania czasem, pilnowanie terminów oraz wyznaczanie priorytetów to fundamenty firmy. Cała załoga to dobrze zorganizowany zespół, dzięki któremu udało się osiągnąć tak wiele.

Wśród swoich odbiorców "Venma" posiada grupy produkcyjne, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Współpracuje z najlepszymi producentami z branży grzewczej. Sprzedaż skoncentrowana jest nie tylko na rynku krajowym ale i zagranicznym. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów do swojej oferty "Venma" dołączyła sprzedaż artykułów C.O, doradztwo techniczne, szkolenia grupowe i indywidualne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.