O firmie

Po pierwsze jakość

Venma to firma świadcząca usługi produkcyjne dla branży z zakresu techniki grzewczej. Powstała w 2014 r. i od początku swojej działalności zajmuje się produkcją palników na pellet. Rozpoczęła swoje istnienie jako mały, przydomowy, jednoosobowy zakład produkujący jeden rodzaj palników. Obecnie produkuje kilkanaście modeli o różnych mocach i wielkościach z możliwością dostosowania do indywidualnych potrzeb Klientów.

W 2016r. siedziba firmy została przeniesiona do własnego zakładu zlokalizowanego na obszarze południowo-wschodniej części Polski w bliskim sąsiedztwie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Pustkowie, gdzie dysponuje własnym obiektem produkcyjno-biurowym. W lipcu 2018r. ruszyła kolejna rozbudowa zakładu. Nowa inwestycja to nie tylko lepsze warunki pracy ale również zwiększenie zatrudnienia.

Obecnie zatrudnia kilkunastu specjalistów tworzących zespół projektowo-badawczy, będący ogromnym kapitałem firmy w którym podział obowiązków wiąże się z umiejętnym wykorzystaniem ich cech indywidualnych. Umiejętność zarządzania czasem, pilnowanie terminów oraz wyznaczanie priorytetów to fundamenty firmy. Cała załoga to dobrze zorganizowany zespół, dzięki któremu udało się osiągnąć tak wiele.

Wśród swoich odbiorców producent palników na pellet marki Venma posiada grupy produkcyjne, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz klientów indywidualnych. Współpracuje z najlepszymi producentami z branży grzewczej. Sprzedaż skoncentrowana jest nie tylko na rynku krajowym ale i zagranicznym. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów do swojej oferty Venma dołączyła sprzedaż artykułów C.O, doradztwo techniczne, szkolenia grupowe i indywidualne oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

producent palników na pellet

Misja i Wizja marki Venma

Misja
Dostarczamy innowacyjne rozwiązania z zakresu techniki grzewczej, które pozwalają na osiąganie przewagi konkurencyjnej.

Wizja:
Łącząc zaangażowanie oraz doświadczenie pragniemy stać się liderem na rynku krajowym oraz na rynku europejskim. Nieustannie inwestujemy w wiedzę i rozwój. Dążymy do biznesowej doskonałości, tym samym zwiększając potencjał i wartość firmy. Działamy na rzecz rozwoju i stosowania nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań. Wszyscy pracownicy firmy VENMA mają jasno określone cele i zakresy odpowiedzialności.
Tworzymy kulturę innowacji, kreatywności i rozwoju.

/ W trosce o wysoką jakość

Nagrody i wyróżnienia

Pustków 385b
39-205 Pustków
Tel: +48 668 090 767
biuro@venma.eu

Serwis:
Tel.: (+48) 735 172 636
Tel.: (+48) 784 462 702
Tel.: (+48) 696 194 140
serwis@venma.eu

Przedstawiciel Venma – Polska
Janusz Marusiak
j.marusiak@maczkagroup.pl
tel: +48 608 094 185

Przedstawiciel Venma – Europa
Krzysztof Szymaszek
k.szymaszek@maczkagroup.pl
tel: +48 662 933 989

Scroll to Top